tntmodels.cz

PANTHERS CUP 2013

Dne 16.3.2013 se na pražském Proseku konal další ročník výstavy s názvem Panthers Cup pořádaný klubem KPM Prosek.
Vše začalo příjezdem na místo v sobotu ráno kolem 6:15. Následovala pomoc chlapcům z KPM Prosek s menší úpravou prostor pro pořádání Sigů. Dole v hlavní výstavní místnosti(tělocvičně) bylo zatím pusto a jen prázdné stoly. Ty se ovšem během dalších minut začaly plnit modely všech typů a měřítek. Tak jsme tedy i my umístili modely na stoly a šli si zorganizovat sigový stůl. Pak nastal čas jet vyzvednou dalšího účastníka, Jardu. Zbylo drobet času, takže proběhla zastávka v KFC na snídani a na kafe. Po nalodění Jardy nás čekala cesta zpět na Prosek, kde už se mezitím dostavili další kamionový modeláři, Mára, Vario (Jakub), Martin87 a traktorář Martin Vrba :). Zároveň na místě konání začalo být skutečně živo a přestávalo být k hnutí, spousta lidí, spousta věcí a spousta modelů.
Krátké pozdravení se všemi, včetně kluků z KPM Kaznějov a nastává čas odebrat se dolů a začít hodnotit kamiony a techniku.
Je potřeba také vybrat 3 adepty na cenu T n´T :)
Hotovo, odjezd na oběd do nedalekého "Stejkhausu" a dát si tradiční oběd, čtvrt kila mrtvý krávy :D Po příjezdu zpátky na akci je spousta času si vše v klidu projít, udělat fotky, utratit něco málo peněz a pokecat s ostatními. Poté proběhne vyhlášení vítězů ve všech kategoriích a předání cen, včetně cen speciálních vyhlášených prodejci a modelářskými kluby.
Za nás můžeme akci jako každý rok hodnotit kladně, je sice pár drobností, na které se příští rok drobet víc zaměřit, ale není to nic co by nějak snižovalo snahu kluků z KPM Prosek. Za T n´T bych chtěl tedy chlapům z Proseka poděkovat za super strávený sobotní den a budeme se těšit příští rok :) Jen doufejme že příští rok bude účast kamionů vyšší než letos.....